Plisy

Plisy

Plisy

Plisy

Plisy

W odróżnieniu od rolet czy żaluzji plisa umożliwia zasłonięcie dowolnego fragmentu okna przy jednoczesnym przesuwaniu tkaniny zarówno od dołu jak i od góry. Dodatkowym atutem tego typu osłony jest to, że można tu łączyć ze sobą tkaniny transparentne jak i w pełni zaciemniające. Dowolność ta także dotyczy struktury i kolorystyki użytych materiałów. Plisy występują w wielu modelach w tym do nietypowych kształtów okien (trójkąty, trapezy). Dzięki funkcjonalności plis oraz szerokiej gamie tkanin ochrona przed światłem słonecznym jest bardziej skuteczna, a pomieszczenia nabierają oryginalnego wyglądu.


Plisa ta jest najpopularniejszym rozwiązaniem wśród wszystkich dostępnych modeli. Pozwala na przysłonięcie dowolnego fragmentu okna. Dostępna jest w 8 kolorach profili: białym, beżowym, srebrnym mat, brązowym, złoty dąb, orzech, szampańskim i koniakowym.

Plisa obsługiwana sznurkiem. Działa jak typowa żaluzja i zazwyczaj stosowana do przesłonięcia większych powierzchni. Profile plisy dostępne są w kolorach: białym, beżowym, srebrnym mat i brązowym.

Plisa do okien dachowych. Wyposażona jest w stalowe powlekane tworzywem linki, które zabezpieczają ją przed obwieszaniem w płaszczyźnie poziomej. Pozwala przysłonić dowolny fragment okna dachowego. Profile plisy dostępne są w kolorach: białym, beżowym, srebrnym mat i brązowym.

 

 

Plisy serii Top Line to szeroka gama produktów dla najbardziej wymagających klientów. Różnorodność modeli pozwala na zastosowanie plis nie tylko we wszystkich rodzajach okien, ale także w oknach o nietypowych kształtach. Jednocześnie seria Top Line to idealne połączenie precyzji wykonania z nowoczesnym wzornictwem, odpowiadające najnowszym trendom dekoracji wnętrz. Plisy Top Line to nieograniczone możliwości wyboru  od rodzaju sterowania, poprzez kolory profili, po wysokiej jakości tkaniny, które pozwalają na dopasowanie końcowego produktu do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Kolorystyka profili

Kolorystyka profili

Kolorystyka wieszaków kątowych

Kolorystyka wieszaków kątowych

Roleta plisowana -1

Roleta plisowana -1

Roleta plisowana -2

Roleta plisowana -2

 

 

Piękna dekoracja okien, stylowy i doskonały klimat.

 

 

 

 

Na stronie zostały wykorzystane materiały współpracujących z nami firm.